ppwb

Podkarpacka Platforma Wspierania Biznesu

Dodano: 12.03.2020 r., Aktualizacja: 07.07.2020 r.

Potrzebujesz usług marketingowych, ale Twój budżet nie pozwala na realizację zakresu, który byłby efektywny dla Twojej firmy? Do sfinansowania działań wykorzystaj projekt unijny pn. Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu. W ramach projektu możesz skorzystać z usług oferowanych przez wielu dostawców usług, w tym przez Agencję Reklamową MARKOFANI. Jesteśmy 7 firmą, która została zakwalifikowana jako dostawca usług.

Dlaczego warto?

Usługi znajdujące się w katalogu, obecnie są refundowane w 75%. To oznacza, że musisz pokryć koszty z własnych środków w 100% i złożyć wniosek o refundację poniesionych kosztów.

Korzystając z usług dostępnych na platformie, możesz wykorzystać budżet dostępny w ramach wybranej usługi. Maksymalna wartość każdej naszej usługi to prawie 100 000 zł netto. Oznacza to, że korzystając z proponowanego wsparcia w pełnym zakresie, 75 000 zł wróci na Twoje konto! Nie zastanawiaj się dłużej, już teraz skontaktuj się z nami.

UWAGA: VAT jest niekwalifikowany, chyba że nie jesteś vatowcem – wówczas otrzymasz też zwrot podatku.

Oferowane przez nas usługi

  1. Audyt wizerunkowej i technicznej obecności firmy w internecie.a Następnym krokiem jest wyeliminowanie negatywnych aspektów, które wpływają na pozyskiwanie, utrzymywanie i odzyskiwanie klientów.
  2. Audyt prowadzonych działań marketingowych. Analiza celów i grupy docelowej oraz opracowanie rocznej, okresowej lub okazjonalnej strategii działań marketingowych

 

Korzystając z naszych usług, dowiesz się, co obecnie jest źle zrealizowane w Twojej firmie. O co należy jak najszybciej zadbać i jakie działania podjąć. W procesie wdrożenia usługi realizujemy odpowiednie kanały social media, lejki sprzedażowe, reklamy, stronę, jak i sklep internetowy. Jeśli potrzebujesz innych usług, skontaktuj się z nami.

Kto może skorzystać?

Praktycznie każda firma, która spełni podstawowe wymagania opisane w regulaminie. Jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka, stowarzyszenie, fundacja, które istnieją minimum 12 miesięcy i mają siedzibę lub oddział na Podkarpaciu. Działalność musi też należeć do sektora MMŚP. To czy firma jest płatnikiem podatku VAT, nie ma znaczenia. Jeśli nie jest, otrzymasz też zwrot VATu z otrzymanej faktury.

Jak się zarejestrować?

  1. Wejdź na stronę ppwb.pl (ppwb.pl/session/registration).
  2. Zarejestruj się, zaznaczając “STATUS OW” co oznacza, że chcesz zostać Odbiorcą Usług. Uzupełnij zawartość zakładek profil i wizytówka.
  3. Następnie przejdź do zakładki sprawy, w której znajdziesz otwartą sprawę – “Weryfikacja OW”. Uzupełnij wszystkie dane, trzymając się informacji znajdujących się w Twoim CEIDG lub KRS. Wszystkie dokumenty musisz pobrać, wydrukować, podbić pieczątką, podpisać, a następnie zeskanować i wgrać na platformę.
  4. Następnie wraz z wygenerowanym plikiem PDF, który również należy pobrać, wydrukować i podpisać, złóż wszystkie dokumenty w kancelarii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (WSIiZ).

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Dzięki temu unikniesz poprawek, straty czasu, jak i nerwów.

UWAGA! Rejestracja trwa do miesiąca. Jeśli dokumenty zostały źle wypełnione, zostaną skierowane do korekty, co wydłuży czas zarejestrowania firmy o kolejny miesiąc.

Umów się na bezpłatne konsultacje z naszym ekspertem!