ZBUDUJ pozytywny WIZERUNEK Marki

Tworzymy, konfigurujemy i prowadzimy firmowe profile w mediach społecznościowych!

kampanie-reklamowe-na-facebooku
kampanie-reklamowe-na-instagramie
kampanie-reklamowe-w-google

Jeśli zależy Ci na konkretnych efektach, skontaktuj się z nami! Przedstawione pakiety są tylko dla Twojej informacji, ile może kosztować usługa. Bezpłatnie doradzimy Ci, co warto zrealizować,
a to, czy podejmiesz współpracę, zależy od Twojej decyzji!

prowadzenie-profilow-w-mediach-spolecznosciowych-markofani

tworzymy wartościowe profile dla odbiorców

Współpraca z nami to wspólna
droga do oczekiwanego celu!

1. Stawiamy na jakość i oryginalność

Współpracując z nami, zdobędziesz merytoryczne i poprawne językowo treści oraz atrakcyjne wizualnie grafiki. Twoi odbiorcy od razu zauważą zmiany na profilu marki.

2. Wykorzystujemy sprawdzone działania

Stworzymy strategię, która doprowadzi nas do celu w ramach dostępnego budżetu. Nie będziesz płacić za zewnętrzne narzędzia, czy rozwiązania, których nie potrzebują Twoi klienci.

3. Jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą

Możesz samodzielnie dodawać własne wpisy i relacje, które łatwiej będzie Ci stworzyć, wykorzystując strategię i kontakt z osobą, prowadzącą profil. Wspieramy Cię w działaniach, by osiągnąć wspólny sukces!

współpraca dostosowana do twoich potrzeb

Oferowane pakiety obsługi

Proponowane pakiety

MINIMUM
497
/ mc
Najpopularniejszy
Standard
837
/ mc
MAKSIMUM
1007
/ mc
 • Ilość wpisów w ciągu miesiąca
 • Strategia i harmonogram publikacji
 • Opracowanie treści i hashtagów
 • Stworzenie grafik do postów
 • Wykorzystanie Meta Business Suite
 • Dedykowany opiekun
 • Publikacja na Facebooku
 • Publikacja na Instagramie
 • Publikacja w Profilu Firmy w Google
 • Moderacja profilu
 • Raport z działań
 • Kampanie reklamowe
 • Stories w profilu
 • 4
 • + 50 zł
 • + 350 zł
 • Indywidualnie
 • Indywidualnie
 • 8
 • + 75 zł
 • + 400 zł
 • Indywidualnie
 • Indywidualnie
 • 12
 • + 100 zł
 • + 450 zł
 • Indywidualnie
 • Indywidualnie

Porozmawiajmy, konsultacje są bezpłatne!

Koszt połączenia, jak z numerem stacjonarnym

wsparcie i współpraca

Zapewniamy kompleksową obsługę firm

Skuteczne budowanie rozpoznawalności marki w mediach społecznościowych, wymaga podjęcia wielu zwinnych działań. Nie można pominąć aspektów technicznych ani kampanii reklamowych, dlatego wesprzemy Cię na każdym etapie tworzenia profili w social media.

prowadzenie-profilu-markofani

Prowadzenie profilu

Zajmujemy się tworzeniem i publikacją atrakcyjnych postów dla odbiorców. Piszemy unikalne treści i tworzymy grafiki, które wyróżnią Twój profil.

kampanie-reklamowe-markofani

Kampanie reklamowe

Realizując reklamy, dbamy o to, aby Twój profil trafiał do odpowiedniej grupy odbiorców, którzy będą realizować określony cel.

budowanie-relacji-z-odbiorca-markofani

Budowanie relacji z odbiorcami

Aktywnie odpisujemy na komentarze i wiadomości. Odwiedzamy profile potencjalnych klientów, aby zaciekawić ich Twoją marką.

strategia-dzialan-w-social-media-markofani

Strategia działań

Tworzymy strategię rozwoju obecności Twojej marki w mediach społecznościowych, dostosowaną do celów i dostępnego budżetu.

uzupelnienie-profilu-markofani

Konfiguracja profilu

Zapewniamy właściwą konfigurację profilu, narzędzi do zarządzania i obsługi, aby zapewnić wysoką jakość usług, a także bezpieczeństwo Twoich profili.

budowanie-swiadomosci-marki-w-social-media-markofani

Nastawiamy się na konkretne efekty

Wybierz cel swoich działań

Zapewnimy widoczność marki, produktów i usług użytkownikom serwisów!
Odpowiednio uzupełniony i skonfigurowany profil marki można dużo szybciej znaleźć w serwisie społecznościowym. Na widoczność wpływa avatar, nazwa profilu, opis i hashtagi, które umożliwiają znalezienie Twojej marki, oferowanych produktów czy usług. Dlatego przed rozpoczęciem działań weryfikujemy jakość profilu i poprawność jego konfiguracji.

Dotrzemy do osób, które nie obserwują profilu, a są potencjalnymi klientami!
Promowanie dodawanych postów zapewnia skuteczne docieranie do nowych odbiorców. W ten sposób publikowane informacje wyświetlają się ściśle określonej grupie odbiorców, którzy są w grupie docelowej, a jeszcze nie obserwują profilu. Dzięki reklamom budujemy świadomość marki, produktu, usług i pozyskujemy nowych fanów jak i klientów.

Pokazujemy użyteczność oferowanych produktów i jakość usług!
Oferowane produkty promujemy za pośrednictwem Facebooka i Instagrama tworząc sklep w mediach społecznościowych, a następnie oznaczając je na zdjęciach. Usługi umieszczamy na specjalnej liście, dzięki której Facebook podpowiada użytkownikom o nich kiedy odwiedzają profil. Wykorzystując te możliwości, docieramy z wartościowymi informacjami do potencjalnych klientów.

Angażujemy odbiorców, aby dołączyli do grupy klientów, którzy mają zapewnione wsparcie!
Tworząc wpisy mamy na uwadze wartości dla odbiorców, aby chcieli zostać klientami marki.
Dla zaangażowanych odbiorców tworzymy grupę, w której mogą nawiązać kontakt z podobnymi osobami, doradzić się i jeszcze bardziej polubić Twoją markę.

Tworzymy wartości i wezwania do działania, które zachęcają do odwiedzenia sklepu lub strony.
Media społecznościowe to idealne miejsce, aby wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i przekonać ich do swoich produktów bądź usług. Dzięki social media możesz przekierować odbiorców na stronę lub sklep internetowy i tym samym zwiększyć sprzedaż.

krok po kroku na ścieżce do sukcesu

Jak wygląda proces współpracy?

social-media-zakres-dzialania-markofani

1. Określamy zakres współpracy

Przeprowadzimy wywiad, dzięki któremu określimy cel oraz zakres działań. Następnie dostosujemy pakiet do Twoich potrzeb.

tworzenie-strategii-dzialan--w-mediach-spolecznosciowych-markofani

2. Tworzymy strategię działań

Stworzymy strategię działań marketingowych, w której określimy zakres merytoryczny, formę wpisów, a także harmonogram publikacji.

tworzenie-tresci-social-media-markofani

3. Przygotowujemy materiały

Opracujemy wartościowe materiały zgodne ze strategią i brandingiem marki, które będziemy publikować w trakcie współpracy.

obsluga-mediow-spolecznosciowych-markofani

4. Publikujemy i obsługujemy

Prowadzimy profile marki na Instagramie, Facebooku, Google zgodnie z ustaloną strategią i harmonogramem.

komunikacja-w-social-media-markofani

5. Jesteśmy w stałym kontakcie

Wiemy, jak ważna jest kontrola nad marką, dlatego masz dostęp do swoich profili, a my na bieżąco odpowiadamy na Twoje potrzeby.

raporty-marketingowe-markofani

6. Raportujemy efekty działań

Przygotowujemy comiesięczny raport, który w przejrzysty sposób przedstawi efekty podjętych działań marketingowych.

skontaktuj-sie-z-markofani

Chcesz rozwinąć profil marki?

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji!

Koszt połączenia, jak z numerem stacjonarnym

lub wypełnij formularz

  Rozwiewamy Twoje wątpliwości

  Masz pytania? Inni też je mieli!

  Moderowanie profilu to usługa, która sprawi, że nie musisz zawracać sobie głowy regularnym sprawdzaniem komentarzy i budowaniem zaangażowania użytkowników. W ramach moderacji zapraszamy aktywne osoby do polubienia profilu, odpowiadamy na komentarze pod postami i budujemy zainteresowanie marką poprzez aktywność na profilach użytkowników serwisu.

  Nasze pakiety obsługi są zróżnicowane głównie pod kątem intensywności działań — liczby publikowanych postów. Jeśli nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni lub oczekujesz personalizowanych działań – skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Zespół MARKOFANI pomoże Ci stworzyć pakiet dostosowany do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!

  W ramach pakietów nie prowadzimy działań reklamowych, ponieważ takie działania potrzebują dodatkowy budżet. Działania reklamowe możemy podjąć na Twoje życzenie. Ustalimy grupę odbiorców, cel, budżet, stworzymy kreacje, wprowadzimy reklamy do systemu i opublikujemy. Skontaktuj się z nami!

  Początek naszej współpracy to przygotowanie do działań w mediach społecznościowych. Aby stworzyć skuteczną strategię marketingową, zaczynamy od określenia grupy odbiorców, ustalenia zakresu merytorycznego i formy wpisów, wybrania hashtagów. Następnie tworzymy szablony materiałów graficznych do postów. Opcjonalnie możemy przeprowadzić pełną analizę profili Twojej konkurencji w celu weryfikacji jakości prowadzonych działań.

  Nie, nasze pakiety obejmują oba portale, ale dzięki indywidualnej strategii dopasowanej do Twoich potrzeb, możemy skupić działania wyłącznie na jednej platformie.

  Tak, od początku naszej współpracy będziesz mieć stały kontakt telefoniczny oraz mailowy z przydzieloną przez nas osobą. W każdej chwili możesz skontaktować się ze specjalistą koordyującym działania dla Twojej marki. Zależy nam, aby wszelkie istotne informacje były przekazywane na bieżąco.

  Skuteczne prowadzenie działań jest jednym z najważniejszych aspektów naszej pracy. Istotne jest dla nas, aby wszystkie działania były efektywne i odzwierciedlały założony cel. Dostarczamy comiesięczne raporty podsumowujące wyniki pracy, a także informacje o zmianach, które chcemy wdrożyć, aby poprawić efektywność.

  Nie. Oferujemy obsługę Stories na Instagramie i Facebooku, ale jest to opcja wyceniana indywidualnie podczas konsultacji, ponieważ działania te trzeba dostosować do Twoich oczekiwań i celu, który mamy osiągnąć.

  Współpracując z nami, nie wiążesz się umową. Jeśli jesteś zadowolony ze współpracy, przedłużasz ją o kolejny miesiąc, najpóźniej na 5 dni roboczych przed nowym okresem rozliczeniowym. Umożliwia nam to podjęcie odpowiednich działań zapewniających jakość oferowanych usług.

  Współpracę rozpoczynamy po zaksięgowaniu wpłaty za fakturę zaliczkową w wysokości 50% wartości projektu. W dniu zakończenia usługi wystawiamy fakturę końcową. Termin płatności to 7 dni od dnia wystawienia dokumentu.