Pozycjonowanie stron w Google

Zauważyliśmy, że wiele agencji marketingowych oferuje usługi z zakresu optymalizacji SEO i pozycjonowania stron w Google w abonamencie. Rozłożenie kluczowych działań na wiele miesięcy sprawia, że pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce jest mniej efektywne oraz bardziej kosztowne dla klienta. W rezultacie nie tylko wydłuża się czas oczekiwania na upragnione efekty, ale także koszt inwestycji. 

W MARKOFANI wiemy, że przedsiębiorcy nie lubią tracić czasu, dlatego oferujemy kompleksową ofertę, dzięki której Twoja witryna szybko poprawi swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. W efekcie przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów i zyskasz bezpłatny ruch organiczny na stronę.

Nasz działania polegają na wdrożeniu szeregu drobnych zmian oraz kluczowych działań w jak najszybszym czasie. Dzięki temu podejściu w krótkim okresie spełniamy oczekiwania robotów i algorytmów Google, które decydują o pozycji poszczególnych stron znajdujących się w domenie.

Działania poprzedzamy rzetelną analizą konkurencji, dzięki czemu nabywamy wiedzę odnośnie do twojej branży i obecnej sytuacji rynkowej.

Jeśli zastanawiasz się, jak możemy wpłynąć na lepsze pozycjonowanie się Twojej strony w wyszukiwarce Google, zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty wdrożenia pozycjonowania stron w Google

OFEROWANE USŁUGI

W ramach usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składają się poniższe działania.

Google nieustannie pracuje nad działaniem robotów i algorytmów, które weryfikują, oceniają i indeksują strony internetowe. Wyszukiwarka szczególnie docenia wartościowe i angażujące użytkowników treści. Dlatego wszelkie działania związane z optymalizacją stron poprzedzamy wnikliwą analizą konkurencji oraz witryny klienta. Wówczas jesteśmy w stanie określić działania, dzięki którym strona osiągnie wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zrób pierwszy krok i umów się na darmową konsultację, podczas której omówimy stan Twojej strony internetowej.

Wybrane realizacje

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Podstawą każdej kampanii reklamowej jest jasno określony i realny do osiągnięcia cel. Konieczne jest określenie grupy docelowej oraz kanałów komunikacji. 

Niemniej ważne jest stworzenie atrakcyjnych kreacji reklamowych, które przyciągną uwagę internautów i zachęcą do kliknięcia. Na kreację składa się najczęściej grafika oraz treść, która powinna nakłonić odbiorcę do wykonania określonego działania.

Analityka internetowa jest niezbędna podczas prowadzenia kampanii reklamowych. Dane zawarte m.in. w koncie reklamowym, Google Analytics i Hotjar, pomagają w optymalizacji reklam oraz stron docelowych, aby móc osiągać lepsze wyniki.

Aby kampanie reklamowe były skuteczne, muszą być odpowiednio monitorowane i optymalizowane. Testy A/B tworzą większy koszt, ale pomagają znaleźć najbardziej efektywne sposoby dotarcia do potencjalnych klientów, przez co koszt działań reklamowych rozłożony w czasie jest niższy.

Powiązane usługi

Na tej stronie znajdziesz

Umów się na spotkanie z ekspertem, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc!

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)