...

Analityka internetowa

Podczas długoletniej współpracy z klientami zauważyliśmy, że wiele firm nie wykorzystuje możliwości, jakie daje analityka internetowa. Firmy wdrażając działania marketingowe, takie jak np. kampanie reklamowe, często nie weryfikują ich efektywności. Jest to podstawowy błąd, w wyniku którego firma nie jest w stanie dokonać rzetelnej oceny podejmowanych działań.

Wdrożenie analityki internetowej oraz nabycie umiejętności prawidłowej analizy danych dostępnych w narzędziach takich jak Google Search Console czy Google Analytics zabezpieczy Cię przed nierentownymi działaniami, oraz pozwoli na podejmowanie trafnych decyzji marketingowych.

W MARKOFANI wiemy, że analiza danych jest czasochłonna i może przyprawić o zawrót głowy, dlatego opracowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu w wygodny i szybki sposób będziesz w stanie sam zweryfikować efektywność wdrażanych działań.

Współpracę rozpoczynamy od wdrożenia analityki internetowej do Twojej strony. Następnie konfigurujemy kompletny zestaw narzędzi, który umożliwi Ci sprawdzanie efektywności strony oraz podejmowanych działań marketingowych.

Większość agencji marketingowych zaprzestaje swoje działania na etapie wdrożenia analityki internetowej, zostawiając klienta bez właściwej konfiguracji narzędzi i wsparcia podczas analizy danych. My Cię tak nie zostawimy!

Aby ułatwić Ci analizę efektywności Twojej strony, co miesiąc będziesz otrzymywać bezpłatne raporty wraz z opisem prezentowanych informacji. Udostępnimy Ci także instruktaże video, z których pomocą jeszcze lepiej zrozumiesz, jak interpretować dane i nauczysz się wyciągać odpowiednie wnioski.

Jeśli zastanawiasz się, czy wdrożyć analitykę internetową, albo nie jesteś pewien, czy Twoja strona ma ją odpowiednio skonfigurowaną, zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty stosowania analityki internetowej w marketingu internetowym

OFEROWANE USŁUGI

Do końca 2022 r. wdrożyliśmy analitykę internetową w 439 witrynach internetowych. Poniżej znajdziesz listę działań w ramach usługi analityki internetowej.

Wdrożenie i konfiguracja narzędzi do analityki internetowej zajmuje nie dłużej niż tydzień, ponieważ po wdrożeniu konieczne jest przetestowanie poprawności zebranych danych. Działamy transparentnie, dlatego do wszystkich usług otrzymasz dostęp na poziomie administratora. W większości przypadków poprawnie wdrożone i skonfigurowane narzędzia nie wymagają kolejnych działań w przyszłości. 

Zacznij zbierać dane niezbędne do prowadzenia biznesu online. Umów darmową konsultację, a sprawdzimy, czy Twoje narzędzia analityczne są prawidłowo podpięte.

Wybrane realizacje

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Google Tag Manager pozwala marketerowi w łatwy i bezpieczny sposób zarządzać tagami w jednej platformie. Jego główną zaletą jest możliwość szybkiego i efektywnego wdrożenia tagu narzędzia analitycznego lub reklamowego, bez konieczności przekazywania dostępu do strony i wdrażania zmian w jej kodzie.

GTM umożliwia dodawanie tagów zgodnych z dowolnym narzędziem analitycznym, jak i platformą reklamową.

Powiązane usługi

Umów się na spotkanie z nami, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)

Spraw, by Twoja strona zarabiała

Pobierz checklistę skutecznej witryny internetowej i dowiedz się, jak zdobywać klientów
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.