Marketing treści

Treści to podstawowy element każdej dobrze przemyślanej strategii marketingowej. Ich główną funkcją jest dostarczanie zrozumiałych informacji odnośnie oferowanych produktów i usług.

Jeśli przekaz treści jest niejasny, wówczas wszelkie płatne działania, jak kampanie reklamowe czy pozycjonowanie stron, mogą nie dostarczać oczekiwanych efektów. Odpowiednio skonstruowane, wartościowe treści są więc kluczem do pozyskiwania klientów.

Aby treści generowały ruch na stronie, muszą być przyjazne zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek. Oznacza to, że nie tylko powinny angażować oraz wzbudzać zainteresowanie użytkowników, ale także odpowiadać na skomplikowane wymagania robotów i algorytmów Google.

W MARKOFANI wiemy, że tworzenie treści jest wymagającym zadaniem, które nie raz przysparza naszych klientów o zawrót głowy. Z tego powodu opracowaliśmy pakiet usług, który kompleksowo zadba o Twoją stronę, abyś Ty nie musiał się o nią martwić. Nasz zespół nie tylko stworzy wartościowe i angażujące użytkowników treści, ale także zadba o atrakcyjne otoczenie.

Procedurę pisania treści poprzedzamy wnikliwą analizą konkurencji, ich pozycji w wynikach wyszukiwania oraz długości treści znajdującej się na stronach. Za pomocą dedykowanych narzędzi weryfikujemy interesujące odbiorców zagadnienia i odpowiadające im słowa kluczowe. Działania te pomagają w opracowaniu skutecznych strategii dla naszych klientów.

Łącząc Twoją branżową wiedzę z naszym doświadczeniem, stworzymy treści, dzięki którym Twoja strona osiągnie wyższą pozycję w wyszukiwarce, a Ty będziesz pozyskiwać nowych klientów.

Jeśli zastanawiasz się, jak efektywnie wdrożyć marketing treści na swoją stronę internetową, zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty wdrożenia marketingu treści na stronie internetowej​

OFEROWANE USŁUGI

Zainwestuj w wartościowe treści, dzięki którym zrealizujesz biznesowe cele i zaczniesz zarabiać. Poznaj nasze usługi związane z marketingiem treści.

Content is King! Zapewne spotkałeś się z tym stwierdzeniem nie raz. Dlatego niezależnie czy posiadasz stronę, czy sklep internetowy, odpowiedni marketing treści jest kluczem do Twojego sukcesu. Z dobrymi treściami zaangażujesz użytkownika, który wykona oczekiwane przez Ciebie zadania, dzięki czemu osiągniesz postawione sobie cele.

Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie wykorzystać marketing treści w swojej firmie umów się na darmową konsultację, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Topic Clusters, czyli klastry tematyczne, to strategia SEO polegająca na tworzeniu angażujących treści, które koncentrują się wokół głównego tematu. W ramach działań należy określić główny temat (Pillar Content, czyli kluczowa treść) i tematy poboczne (Cluster Content, czyli treść klastra). Wszystkie powstałe treści powinny być powiązane z tematem głównym, a strony wymieniać się linkami (linkowanie wewnętrzne).

Pillar Content to strona internetowa lub wpis w ramach bloga, pełniący funkcję bazy wiedzy na dany temat. Strona porusza wiele wątków związanych z zagadnieniem, jednak nie wyczerpuje tematu.

Cluster Content to strony internetowe lub wpisy blogowe, które pogłębiają tematykę zawartą w Pillar Content. Ich zadaniem jest wyczerpać temat, aby zapewnić użytkownikowi pełne źródło rzetelnej wiedzy, tak aby nie miał potrzeby szukania informacji na innych witrynach. 

Strategia Topic Cluster zapewnia przejrzystą strukturę treści na stronie internetowej. Wywiera to pozytywny wpływ na doświadczenia użytkowników oraz ułatwia robotom Google ocenę treści, co przekłada się na pozycjonowanie witryny w wynikach wyszukiwania.

Powiązane usługi

Na tej stronie znajdziesz

Umów się na spotkanie z ekspertem, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc!

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)