...
Agencja reklamowa MARKOFANI — budujemy widoczność firm w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych

Pozycjonowanie stron w Google

Zauważyliśmy, że wiele agencji marketingowych oferuje usługi z zakresu optymalizacji SEO i pozycjonowania stron w Google w abonamencie. Rozłożenie kluczowych działań na wiele miesięcy sprawia, że pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce jest mniej efektywne oraz bardziej kosztowne dla klienta. W rezultacie nie tylko wydłuża się czas oczekiwania na upragnione efekty, ale także koszt inwestycji.

W MARKOFANI wiemy, że przedsiębiorcy nie lubią tracić czasu, dlatego oferujemy kompleksową ofertę, dzięki której Twoja witryna szybko poprawi swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. W efekcie przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów i zyskasz bezpłatny ruch organiczny na stronę.

Nasz działania polegają na wdrożeniu szeregu drobnych zmian oraz kluczowych działań w jak najszybszym czasie. Dzięki temu podejściu w krótkim okresie spełniamy oczekiwania robotów i algorytmów Google, które decydują o pozycji poszczególnych stron znajdujących się w domenie.

Działania poprzedzamy rzetelną analizą konkurencji, dzięki czemu nabywamy wiedzę odnośnie do twojej branży i obecnej sytuacji rynkowej.

Jeśli zastanawiasz się, jak możemy wpłynąć na lepsze pozycjonowanie się Twojej strony w wyszukiwarce Google, zamów bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty wdrożenia pozycjonowania stron w Google

OFEROWANE USŁUGI

W ramach usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google zapewniamy kompleksową obsługę, na którą składają się poniższe działania.

Google nieustannie pracuje nad działaniem robotów i algorytmów, które weryfikują, oceniają i indeksują strony internetowe. Wyszukiwarka szczególnie docenia wartościowe i angażujące użytkowników treści. Dlatego wszelkie działania związane z optymalizacją stron poprzedzamy wnikliwą analizą konkurencji oraz witryny klienta. Wówczas jesteśmy w stanie określić działania, dzięki którym strona osiągnie wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Zrób pierwszy krok i umów się na darmową konsultację, podczas której omówimy stan Twojej strony internetowej.

Wybrane realizacje

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Jak dotąd Google zmieniało zasady pozycjonowania średnio co rok. Obecnie przez rozwój sztucznej inteligencji oraz dużej ilości słabej jakości stron, wymagania Google się zwiększyły. Do popularnego akronimu E-A-T (Expertise — eksperckość publikowanych treści, Authoritativeness — autorytet w wybranej dziedzinie, Trustworthiness — zaufanie do marki) dokłada kolejne E, które odpowiada za doświadczenie użytkowników (experience).

Aby poprawić pozycjonowanie się strony w wynikach wyszukiwania, warto popracować nad treściami. Umieszczenie atrakcyjnej treści na responsywnej stronie, która szybko i prawidłowo wyświetla się na różnych ekranach, zwiększa zaangażowanie użytkowników, dzięki czemu rośnie czas spędzony na stronie.

W efekcie strona staje się atrakcyjna dla robotów i algorytmów Google, dzięki czemu osiąga wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Aby przyśpieszyć proces pozycjonowania oraz zwiększyć i wydłużyć efekt, stosuje się tzw. linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Powiązane usługi

Agencja reklamowa MARKOFANI — budujemy widoczność firm w wyszukiwarkach i mediach społecznościowych

Umów się na spotkanie z nami, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)

Spraw, by Twoja strona zarabiała

Pobierz checklistę skutecznej witryny internetowej i dowiedz się, jak zdobywać klientów
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.