...

Reklama w internecie

Spotkałeś się z opinią, że nie warto inwestować w reklamy internetowe? A może sam uruchomiłeś kampanię, która nie przyniosła efektów poza utratą pieniędzy? Jako agencja reklamowa spotykamy się z podobnymi problemami wśród naszych klientów.

W rzeczywistości istnieje szereg czynników, w których obliczu reklamy stają się nierentowne. Do najczęstszych błędów należą: 

  • niewłaściwe ustawienie parametrów technicznych, 
  • wybór nieodpowiedniej grupy odbiorców, 
  • niedopasowanie budżetu do postawionego celu. 

 

Problem nieskutecznej reklamy może jednak tkwić w zupełnie innym miejscu — często jest to niskiej jakości strona lub sklep internetowy, które nie wzbudzają zaufania i zainteresowania potencjalnych klientów.

Mnogość czynników wpływających na skuteczność reklamy sprawia, że obecnie nawet najbardziej atrakcyjna treść czy grafika, to za mało, aby skłonić odbiorcę do podjęcia oczekiwanego działania.

Dziś reklama jest jedynie narzędziem w procesie pozyskiwania klienta, na który składa się szereg różnych aspektów. Zbudowanie lejka sprzedażowego, dostosowanie reklam do grup odbiorców, czy odpowiednia optymalizacja, to tylko niektóre elementy na drodze do wypracowania skutecznych rozwiązań.

W MARKOFANI wiemy, że reklamy stanowią jedynie element strategii marketingowej. Dlatego przy planowaniu kampanii reklamowej dla Twojej firmy, bierzemy pod uwagę cały proces sprzedażowy.

Jeśli Twoje reklamy w internecie są nieefektywne lub chcesz rozpocząć promowanie usług i produktów za pomocą kampanii reklamowych, umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty prowadzenia reklam w internecie

OFEROWANE USŁUGI

Poniżej znajdziesz zakres oferowanych przez nas działań reklamowych oraz powiązanych z nimi usług.

Jeśli chcesz podjąć skuteczne działania reklamowe, umów się na darmową konsultację, a dowiesz się, jak możemy Ci pomóc.

Wybrane realizacje

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Podstawą każdej kampanii reklamowej jest jasno określony i realny do osiągnięcia cel. Konieczne jest określenie grupy docelowej oraz kanałów komunikacji. 

Niemniej ważne jest stworzenie atrakcyjnych kreacji reklamowych, które przyciągną uwagę internautów i zachęcą do kliknięcia. Na kreację składa się najczęściej grafika oraz treść, która powinna nakłonić odbiorcę do wykonania określonego działania.

Analityka internetowa jest niezbędna podczas prowadzenia kampanii reklamowych. Dane zawarte m.in. w koncie reklamowym, Google Analytics i Hotjar, pomagają w optymalizacji reklam oraz stron docelowych, aby móc osiągać lepsze wyniki.

Aby kampanie reklamowe były skuteczne, muszą być odpowiednio monitorowane i optymalizowane. Testy A/B tworzą większy koszt, ale pomagają znaleźć najbardziej efektywne sposoby dotarcia do potencjalnych klientów, przez co koszt działań reklamowych rozłożony w czasie jest niższy.

Powiązane usługi

Umów się na spotkanie z nami, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)

Spraw, by Twoja strona zarabiała
Pobierz checklistę dobrze zrobionej strony internetowej i codziennie zdobywaj klientów
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.