...
Agencja reklamowa MARKOFANI — skutecznie pomaga zwiększać sprzedaż produktów i usług w internecie​

Tworzenie sklepów internetowych

Strona internetowa to podstawa do budowy widoczności marki w internecie. Można ją porównać do wizytówki, przez której pryzmat klienci będą oceniać Twoją firmę. Aby strona internetowa pozyskiwała klientów, musi spełniać szereg norm i zasad. Nie tylko powinna być atrakcyjna wizualnie i odpowiadać na potrzeby użytkowników, ale równocześnie zgodna z dynamicznie zmieniającymi się wymaganiami Google.

Jeśli potrzebujesz stronę, która przyciągnie uwagę klientów, doprowadzając do sprzedaży, przy czym będzie odpowiadać na skomplikowane oczekiwania robotów i algorytmów Google, jesteś w idealnym miejscu.

Zespół MARKOFANI od 2010 r. zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Zgromadzone doświadczenie pozwoliło nam opracować sprawdzony schemat działania, który nie tylko przyśpiesza proces tworzenia strony internetowej, ale także gwarantuje wdrożenie nowoczesnej strony, zgodnej z potrzebami użytkowników i oczekiwaniami Google.

Podstawą naszych działań jest współpraca z właścicielem i wyznaczonymi pracownikami, dzięki czemu stworzona strona w pełni odpowiada potrzebom przedsiębiorstwa i postawionym jej celom.

Współpracując z nami, krok po kroku przejdziesz przez sprawdzony proces tworzenia strony internetowej. Zrozumiesz działania, które chcemy podjąć oraz co dzięki nim zyskasz. W efekcie będziesz w stanie przygotować wartościowe informacje niezbędne do opracowania i wdrożenia strony internetowej, która dostarczy Ci klientów.

Jeśli potrzebujesz stworzyć stronę internetową, która przyciągnie klientów, na których będziesz zarabiać, umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Efekty wdrożenia dobrze zrealizowanej strony internetowej

OFEROWANE USŁUGI

Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych usług związanych z tworzeniem stron internetowych, które wykonujemy dla naszych klientów.

Witryna internetowa, landing page, strona sprzedażowa, squeeze page, czy micro site — są to różne formy stron internetowych, z których każda ma inne zadanie i cel do osiągnięcia. W zależności od Twoich potrzeb i efektu, który chcesz osiągnąć, wspólnie wybierzemy, opracujemy i wdrożymy najlepszą stronę internetową.

Jeśli Twoja strona nie dostarcza efektów i chcesz stworzyć witrynę, która będzie odpowiadać potrzebom Twojej marki, umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

Dlaczego warto wybrać MARKOFANI ​

Czy wiesz, że…

Poznaj sprawdzoną strategię!

Kluczem do stworzenia wartościowej strony internetowej, która dostarczy oczekiwanych efektów, jest analiza otoczenia biznesowego i możliwości firmy, a następnie poznanie potrzeb klienta i odpowiednie zaplanowanie, realizacja oraz wdrożenie witryny internetowej.

Po opracowaniu szczegółowego planu działania należy przystąpić do tworzenia i wdrażania witryny, która jest zgodna z kluczowymi założeniami i wymaganiami Google, jak mobile first, oczekiwaniami odnośnie do SEO, czy Core Web Vitals. Szczególne znaczenie mają także personalne wymagania i cel biznesowy — w końcu strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy.

Powiązane usługi

Agencja reklamowa MARKOFANI — skutecznie pomaga zwiększać sprzedaż produktów i usług w internecie​

Umów się na spotkanie z nami, a sprawdzimy, jak możemy Ci pomóc

Sprawdź co mamy dla Ciebie na Instagramie ;)

Spraw, by Twoja strona zarabiała
Pobierz checklistę dobrze zrobionej strony internetowej i codziennie zdobywaj klientów
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.