Z artykułu dowiesz się:
Dariusz Kopyto
Dariusz Kopyto
Specjalista ds. Marketingu Omnichannel. Od 2005 r. realizuje działania marketingowe dla firm z sektora MMŚP. Specjalizuje się w SEO, analityce internetowej i działaniach sprzedażowych. Na co dzień zarządza Agencją Reklamową MARKOFANI i serwisem dla marketerów — Aspirate.pl

Udostępnianie Profilu Firmy w Google (wizytówki) pracownikom agencji

MARKOFANI jest Partnerem Google i w profesjonalny sposób obsługuje Profile Firm w Google. W związku z tym udostępnianie profilu agencji odbywa się w inny sposób niż zwykłym użytkownikom. Dostęp otrzymujemy jako autoryzowana agencja, a nie poszczególni pracownicy. Jest to dużo bardziej wygodne i bezpieczne dla obydwu stron.

Poniżej znajduje się instrukcja jak nadać nam dostępy do Profilu Firmy w Google:

1. Zaloguj się na konto Gmail, do którego przypisany jest profil. Musisz być właścicielem profilu i mieć status głównego właściciela lub właściciela.

2. Znajdź profil firmy w wyszukiwarce Google.

3. Kliknij trzy kropki z prawej strony u góry i wybierz “Ustawienia profilu firmy”

4. Wybierz “Użytkownicy i dostęp”.

5. Kliknij “Dodaj”.

6. W polu adres e-mail zamiast adresu poczty elektronicznej podaj kod agencji “5732383760“.

7. Wyświetli się podpowiedź jak poniżej. Należy wybrać pozycję “MARKOFANI (Power GMB)”.

Następnie w sekcji dostęp wybierz “Właściciel”. Pracownicy agencji potrzebują dostęp na tym poziomie, aby móc wprowadzić niezbędne zmiany i połączyć profil z innymi narzędziami. Jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ Ty jesteś głównym właścicielem, a osoba mająca poziom dostępu na poziomie właściciel, nie jest w stanie usunąć Cię z konta.

Z nami Twój Profil Firmy w Google będzie zadbany i bezpieczny.

Powiązane wpisy tematycznie