Z artykułu dowiesz się:
Dariusz Kopyto
Dariusz Kopyto
Specjalista ds. Marketingu Omnichannel. Od 2005 r. realizuje działania marketingowe dla firm z sektora MMŚP. Specjalizuje się w SEO, analityce internetowej i działaniach sprzedażowych. Na co dzień zarządza Agencją Reklamową MARKOFANI i serwisem dla marketerów — Aspirate.pl

Czym jest Panel Wiedzy Google Moja Firma?

Profil firmy w Google Moja Firma

Prowadzisz firmę? Zajmujesz się marketingiem? Odpowiadasz za sprzedaż w firmie? Koniecznie musisz zadbać o profil firmy w Google Moja Firma!

Na 97% posiadasz już tzw. “wizytówkę” swojej firmy, którą prawdopodobnie założył #lokalnyprzewodnik lub mieszkaniec Twojej miejscowości. To czy wykorzystasz GMB i dzięki Google pozyskasz nowych klientów, zależy już tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania.

Czym jest Google Moja Firma?

GMB to profesjonalny profil firmy w wyszukiwarce Google, jak i Mapach Google. Umożliwia prezentację firmy, produktów, usług, a przede wszystkim pozwala klientom nawiązać relacje z firmą – przejście na stronę, połączenia, nawigacja, wiadomości.

Pamiętaj, że użytkownicy Google zazwyczaj wykorzystują wyszukiwarkę do poszukiwania produktów i usług, które chcą kupić. Dlatego nie przegap tej szansy! Prześcignij konkurencję i daj się znaleźć klientom.

Wizytówka jest w 100% darmowa jak Facebook, Instagram, czy TikTok. Wystarczą Twoje działania, ale jeśli nie masz na to czasu, daj to zadanie ekspertom MARKOFANI.

Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej: gmb.markofani.com.pl

Powiązane wpisy tematycznie